work

Mēs rakstam stāstus par ēkām un telpām, transformējam, piemērojot laika un funkciju prasībām, neaizmirstot par kontekstu, rodod iedvesmas kontekstā un ārpus tā.

Cilvēks 87 % no sava mūža pavada telpās, šodienā telpai ir liela nozīme dzīves kvalitātes veidošanā. Telpu arhitektūra un interjers, tā apzinātā esamība vai neesamība vienādi ietekmē katru indivīdu fiziski un dažādi mentāli. Tas kā telpas ir veidotas - iespaido mūsu pašsajūtu, kā mēs uzvedamies, kā jūtamies, domājam, - regulē mūsu produktivitāti un Ir definējams kā viens no veiksmes faktoriem – Gaisma, gaiss, krāsa, tekstūras, siltums, aukstums, ergonomika, funkciju arhitektūras kopums – daudz dažādi elementi, kas veido vidi.

Lietas neuztveram tikai ar acīm, bet jūtam ar visu ķermeni, - mēs katrs esam mūsu ķermenis. Ar telpu risinājumiem un aksesuāriem varam iekarot un iekārdināt savas maņas. Forma, proporcija, plašums – būtiski ietekmē cilvēka smadzeņu darbību. Tas nav tikai par to, kā tas izskatās, tas ir zināšanu kopums par telpveidi – funkciju.

Esam par veselīgumu, ekoloģisku attieksmi pret sevi un vidi, kurā atrodamies, par jēgpilnu arhitektūru un telpu - sinerģijā ar vidi un cilvēku.

Mēs daram:

Ēkas Arhitektūra un dizains

Interjera arhitektūra un dizains

-

Vides dizains

-

Dizaina projekta menedžments

Projektu izstrādājam sākot ar koncepciju – projekta vīzijas problemātikas formulēšanu.

Projektēšana – projekta izstrāde un analīze, sadarbība ar inženieriem – projekta vadība projektēšanas laika procesā.

Projekta saskaņošana.

Autoruzraudzība.

Darbojamies kā ar individuāliem, tā arī ar publiskas funkcijas objektiem.

BECAUSE AMAZING THINGS HAPPEN WHEN DIFFERENT COMES TOGETHER.
Do not hesitate and feel free to contact

A R C H I T E C T U R E L I F E S T Y L E D E S I G N

linda_balode@yahoo.com GSM 00371 26595511 Riga Latvia

Built with Berta.me